Cel Lambretta Club Polska

Celem istnienia LCP jest integracja polskich miłośników i posiadaczy klasycznych i zabytkowych skuterów LAMBRETTA. Wiemy, że jest na terenie naszego kraju wiele osób, które posiadają takie skutery i z wielkim zaangażowaniem dbają o nie, kolekcjonują, odnawiają. Właśnie dla wszystkich tych osób corocznie organizowany jest ogólnopolski zlot skuterów zabytkowych i klasycznych SKUTERMANIA oraz dla nich wszystkich istnieje ta właśnie witryna.

Cel witryny LCP

Jednym z celów istnienia strony internetowej LCP, jest stworzenie możliwości do zaprezentowania skuterów na indywidualnych podstronach hobbystów. Zachęcamy więc do zamieszczania zdjęć i innych materiałów, które chciałbyś na niej zamieścić. To, co się znajdzie na Twojej podstronie, zależy tylko od Ciebie i od Ciebie tylko zależy czy zechcesz zaprezentować innym swoje maszyny. Zastanów się więc co chcesz zamieścić (zdjęcia, dokumentację remontu) na swojej podstronie. Sam możesz zamieścić wszelkie materiały, jednak jeśli będziesz miał z tym problemy, pomożemy Ci.

Lambrettariusze i Skuterowcy wszystkich województw ŁĄCZCIE SIĘ.

Dołącz do LAMBRETTA  Club  POLSKA. Nie musisz mieć Lambretty (choć dobrze by było), możesz mieć lokomotywę, jeśli tylko jesteś zainteresowany skuterami czy motoryzacją. Jesteśmy demokratyczną i apolityczną bandą miłośników skuterów, a w szczególności wielbicielami Lambrett. !!! Przyłączając się do nas, zyskasz  w ramach LCP, swoją własną stronę, którą będziesz redagował na swój indywidualny sposób !!!