Aktualności

2022-05-04 SKUTERMANIA XXIII 2022 r. „Łeba”

SKUTERMANIA XXIII 2022 r. „Łeba”

Kontynuując rozpoczęte w Zakopanem rozmowy o najbliższym spotkaniu nad naszym bałtyckim morzem, nadszedł moment by ogłosić to spotkanie publicznie.

 


Mamy do dyspozycji pensjonat BOJA w Łebie przy ulicy Paderewskiego 13. Może nie jest bezpośrednio nad morzem, ale od czego mamy nasze skutery.

 

Wstępny koszt noclegu ze śniadaniem to zaledwie 80 zł za dobę !!! co stanowi rewelacyjną ofertę na dzień dzisiejszy.

 

Termin, na który planujemy zlot to tydzień po święcie Bożego Ciała czyli między 20-26 czerwca br.

 

Impreza kluczowa będzie jak zwykle planowa na 3-4 dni ale dla chętnych powiększona zostanie na cały tydzień, tak jak to ostatnio było praktykowane.

 

Czekam na błyskawiczne deklaracje chęci uczestnictwa do ok 1-2 tygodni.

2022-01-13 ZAKOPANE STYCZEŃ 2022 - Zimowe spotkanie klubu LAMBRETTA CLUB POLSKA .

ZAKOPANE STYCZEŃ 2022 - Zimowe spotkanie klubu LAMBRETTA CLUB POLSKA .Aktywny klub  LCP spotkał się na zimowym wyjeździe na qady w Zakopanem w dniach od 09-13 stycznia 2022 . Zabawa na qadach była znakomita i wypoczynek aktywny . Dziękujemy wszystkim za udane spotkanie .

ZAKOPANE STYCZEŃ 2022 - Zimowe spotkanie klubu LAMBRETTA CLUB POLSKA .

2021-05-28 SKUTERMANIA XXII - MAZURY , MIERZEJEWO 2021

SKUTERMANIA XXII - MAZURY , MIERZEJEWO 2021Zapraszamy do udziału w tradycyjnej , letniej Skutermanii na Mazurach , Zgłoszenia przyjmuje kolega Grzegorz . ZAPRASZAMY

2020-07-31 SKUTERMANIA XXI BIS 2020 R. - Wysowa Zdrój - ZAPROSZENIE

SKUTERMANIA XXI BIS 2020 R. - Wysowa Zdrój - ZAPROSZENIE

Witajcie

 Jeszcze nie odetchnęliśmy od spotkania na Podlasiu, ale biorąc pod uwagę fakt, że rodacy tłumnie zaczęli okupować polskie miejsca wypoczynkowe i jest ogólny problem z rezerwacjami w sezonie, należałoby się już określić odnośnie spotkania "bis".

 

Otóż jestem po rozmowie z Januszem Głuchem (ostatnio Andrzej zasugerował, że Janusz sam wystąpił z inicjatywą podjęcia się zorganizowania zlotu w swoich stronach) i mamy już wytyczne co do tego spotkania.

 

Spotkanie odbędzie się w miejscowości WYSOWA ZDRÓJ w ośrodku ZACISZE w dniach 3-6 września 2020.

 Uwaga !!!

 Janusz prosił by do końca przyszłego tygodnia (do 12 lipca) dokonać rezerwacji domków na własną rękę poprzez kontakt z ośrodkiem. Tym nie mniej proszę po dokonaniu rezerwacji zgłosić ten fakt Januszowi do statystyk i dalszych działań.

 

Na ośrodku zasadniczo są 2 rodzaje domków w następujących cenach po sezonie :

1. standart 78 zł z wyżywieniem

2. piętrowe lux 90 zł z wyżywieniem


Zachęcamy też do pobytu wydłużonego np tygodniowego od 30 sierpnia do 6 września.

Wszelkich informacji udziela Janusz pod nr telefonu 600-361-590.

 

Priorytetem w tym momencie jest dokonanie tej rezerwacji.

W poźniejszym czasie Janusz przygotuje wstępny zakres i plan zlotu.

Pozdrawiam Grzegorz

2020-12-17 Euro Lambretta, Fort William 2021 rok ..

Euro Lambretta, Fort William 2021 rok ..

EUROLAMBRETTA 2021 SZKOCJA  JEST OFICJALNIE ODWOŁANA ZE WZGLĘDU NA PANUJĄCĄ PANDEMIĘ . Lambretta Club Scotland przysłało oficjalną informację widoczną na facebooku LCP !!!


 

Lambretta Club Polska , jako krajowy organizator wyjazdu do Szkocji przyjmuje zapisy na bilety na Euro Lambrettę – Szkocja .

Otrzymaliśmy pulę ( 14 ) biletów według załączonego blankietu , który należy wypełnić i zwrócić do LCP ,  czyli organizatora wyjazdu - lcp@op.pl

Jeśli jesteś zainteresowany, musisz zgłosić intencję uczestnictwa do dnia 15.01.2021 roku .

Pozdrawiamy  LCP                                                                                Załączamy druk rezerwacji : 


Registration list

14 full; option 0 lite

 

Lambretta Club

Poland

2020-06-04 XXI SKUTERMANIA - 2020 r. Serpelice - Podlasie od 25 do 28 . 06 2020 r.

XXI SKUTERMANIA - 2020 r. Serpelice - Podlasie od 25 do 28 . 06 2020 r.

XXI SKUTERMANIA - 2020 r. Serpelic - Podlasie do 25 do 28 . 06 2020

Ośrodek Wypoczynkowy ,,Relaks-Perła Serpelic'' można zobaczyć w załączonym linku :https://www.booking.com/…/relaks-perla-serpelic-39-39.pl.ht…

Organizator spotkania Klubu LCP , kolega Andrzej Piotr Cichocki zaprasza wszystkich członków LCP na tradycyjne spotkanie na pięknym Podlasiu w Ośrodku Relaks-Perła Serpelic . Zwiedzanie atrakcyjnych miejsc i przejazdy naszymi Lambrettami zapowiadają się doskonale .
Pozdrawiamy LCP 

2020-04-09 Zdrowia i radości mimo wszystko życzy wszystkim LCP

Zdrowia i radości mimo wszystko życzy wszystkim LCPDo zobaczenia na naszych tradycyjnych spotkaniach po zaniku tej pandemii . TRZYMAJCIE SIĘ ZDROWO LCP

2020-03-21 EUROLAMBRETTA 2020 - BELGIA oficjalnie odwołana , w załączeniu korespondencja z LCB .

EUROLAMBRETTA 2020 - BELGIA  oficjalnie odwołana , w załączeniu korespondencja z LCB .

Friends ,

 

The world is at a standstill, the Corona virus has us all in its grip. The virus is ruthless... All over the world, major events are being cancelled.

Unfortunately, we can't escape it either.

After intense internal consultation with the LCB board,the local government and the site administrator,we had to decide to cancel EURO20. All events in Libramont will be banned by the mayor until the end of June . 

Understandable in these unrealistic times... but still hard to bear. Especially since we were sure that with this edition we would set new standards with many novelties.

What the financial loss to LCB will be is yet to be seen... at the moment, we're still negotiating with Libramont Expo and other suppliers. It is possible to move everything to September to reduce the loss. We still have a choice of 2 weekends ( 18-20 and 25-27/09 ) that are free .  Or see if there is a possibility for the coming years .

We'd like to hear your views on these ideas...

We would like to send the news of cancellation Euro20 to the world this weekend so that everyone can take care of his business ( hotels , transfers , … ) on time .

At the moment we are not communicating any possible alternatives to the outside world.  Do you agree with this ?

The decision to cancel has not tempered the enthusiasm to continue in the LCB board, especially after the many expressions of support from you and the rest of the large Lambretta family.

 

On behalf of the board and the members of Lambretta Club Belgium, I would like to thank you all for the trust and support we have received from you lately .

Health and family first, our Lambretta's gonna survive this...

 

See you soon,

 

Erwin Tumkiewicz

chairman LCBPrzyjaciele, Świat stoi w miejscu, wirus Corona trzyma nas wszystkich w garści. Wirus jest bezwzględny ... Na całym świecie główne wydarzenia są anulowane. Niestety nie możemy też uciec. Po intensywnych wewnętrznych konsultacjach z zarządem LCB, samorządem i administratorem strony musieliśmy zdecydować o anulowaniu EURO20. Wszystkie wydarzenia w Libramont zostaną zakazane przez burmistrza do końca czerwca. Zrozumiałe w tych nierealistycznych czasach ... ale wciąż trudne do zniesienia. Zwłaszcza, że ​​byliśmy pewni, że dzięki tej edycji ustanawiamy nowe standardy wieloma nowościami. Jaka będzie strata finansowa dla LCB, jeszcze się nie okaże ... w tej chwili nadal negocjujemy z Libramont Expo i innymi dostawcami. Można przenieść wszystko do września, aby zmniejszyć straty. Nadal mamy do wyboru 2 weekendy (18-20 i 25-27 / 09), które są bezpłatne. Lub sprawdź, czy istnieje możliwość na nadchodzące lata. Chcielibyśmy poznać Twoją opinię na temat tych pomysłów ... W ten weekend chcielibyśmy wysłać światu wiadomość o anulowaniu Euro20, aby każdy mógł zająć się swoją firmą (hotele, transfery,…) na czas. W tej chwili nie komunikujemy żadnych możliwych alternatyw dla świata zewnętrznego. Czy zgadzasz się z tym ? Decyzja o anulowaniu nie złagodziła entuzjazmu do kontynuowania pracy na pokładzie LCB, zwłaszcza po wielu wyrazach poparcia ze strony ciebie i reszty dużej rodziny Lambretta. W imieniu zarządu i członków Lambretta Club Belgium chciałbym podziękować wszystkim za zaufanie i wsparcie, które otrzymaliśmy od ciebie ostatnio. Po pierwsze zdrowie i rodzina, nasza Lambretta przetrwa ... Do zobaczenia wkrótce, Erwin Tumkiewicz prezes LCB

2019-12-14 EUROLAMBRETTA 2020 Belgia - zaproszenie

EUROLAMBRETTA 2020 Belgia - zaproszenie Zapraszamy na przygodę w Belgii.

LCP w imieniu organizatora serdecznie zaprasza wszystkich miłośników skuterów Lambretta na europejskie święto EUROLAMBRETTA 2020 - Belgia . Przedstawiamy short program i logo spotkania .
Oczekujemy na zgłoszenia uczestników .
 Pozdrawiamy wszystkich LCP

EUROLAMBRETTA 2020 Belgia - zaproszenie
EUROLAMBRETTA 2020 Belgia - zaproszenie

2019-10-08 XXI SKUTERMANIA 2020 - Mielnik , ZAPROSZENIE

XXI SKUTERMANIA 2020 - Mielnik , ZAPROSZENIE

„ Koleżanki, Koledzy,

 

W imieniu Andrzeja Cichockiego, który zdeklarował się na minionym spotkaniu do zorganizowania przyszłorocznego spotkania czerwcowego XXI SKUTERMANIA , zapraszam Was wszystkich do wstępnego zapoznania się z tą ofertą, zarezerwowania sobie wolnych terminów urlopowych, jak również (co najważniejsze) zadeklarowania chęci uczestnictwa Andrzejowi do 10 pażdziernika.

 

Andrzej prosił by do tego dnia wstępnie przekazać jemu takowe informacje, gdyż w weekend po tej dacie wybiera się tam osobiście z zamiarem dokonania już wstępnych ustaleń.

 

Kontakt do Andrzeja 602-509-192.

 

Również wszelkich szczegółów udzieli Wam osobiście.

 

Poniżej natomiast kilka kluczowych faktów:

 

1. Miejscowość - MIELNIK  (pobliskie - Siemiatycze, Drohiczyn)

2. Lokalizacja - pensjonat "Mielnik nad Bugiem" / Restauracja Panorama  http://www.mielnik.pl/

3. Data 25-28.06.2020

4. Wstępne szacunkowe koszty na osobę:  50,- nocleg + 23,- obiadokolacja + 17,- śniadanie = 90,-/doba

 

Atrakcje: lokalne cerkwie i kościoły, rezerwaty przyrody, kopalnia odkrywkowa kredy, muzeum kajaków i motocykli, ruiny zamkowe, przeprawa promowa, przejazd wzdłuż granicy z Białorusią i inne.

 

Pozdrawiam

 

Grzegorz Prezes LCP  ” .

2019-08-20 SKUTERMANIA XX , 2019 R. - KLUCZE - OLKUSZ

SKUTERMANIA XX , 2019 R. - KLUCZE - OLKUSZ

Informacje zlotowe Klucze - Olkusz 2019

 

KOSZT POBYTU:

                             -  hotel ze śniadaniem 95zł/os.

                             - kolacja 30zł/os.

                             - muzeum afrykanistyczne 8zł/os. , ulgowy 5zł/os. + przewodnik 30zł

                             - klasztor Czerna –dobrowolne wpłaty

                             - materiały reklamowo-pamiątkowe, koszulka 33zł

 

MENU:

               Piątek – krem z pomidorów z mozzarellą i oliwą tymiankową,

                             - filet z kurczaka ze szpinakiem i suszonym pomidorem ,sos tymiankowy , sałatka Colesław

               Sobota – tradycyjny rosół drobiowy z makaronem,

                                - pieczony schab wieprzowy w sosie myśliwskim, Gnocchi ziemniaczane , kapusta zasmażana z koprem i pomidorami

 

W sobotę zamiast kolacji może być kolacja grillowa za dopłatą 45zł/os. Odbywa się to pod wiatą grillową i zawiera:

                              - żurek z kiełbasą i jajkiem, karczek w marynacie musztardowo –paprykowej, filet z kurczaka w marynacie curry, pikantne skrzydełka z kurczaka z sosem diabelskim, kiełbaski z grilla, kaszanka w foli z cebulą,

                                 ziemniak pieczony, swojski smalec ze skwarkami, mix sałat, pomidory, ogórki zielone, ogórki kiszone lub małosolne, wiejskie chrupiące pieczywo, ketchup, chrzan, musztarda..

 

Pozdrawiam.

 

Wiesiek

 

Przy organizacji biorą udział: Marian Kostulski i Wojtek Makieła

 

2019-07-25 SKUTERMANIA XX , 2019 R. - KLUCZE - OLKUSZ

SKUTERMANIA XX , 2019 R. - KLUCZE - OLKUSZ

Zlot proponuję w dniach 29.08 - 01.09 z bazą noclegową w Kluczach w "Dworku nad rozlewiskiem". Koszt pokoju dwuosobowego 220-250 zł / doba ( w cenie śniadania ) - po otrzymaniu zgłoszeń ceny będę negocjował.

Wstępny program to: 2 trasy objazdowe ( atrakcyjne widokowo-jura )

zwiedzanie : Rabsztyn -zamek

Olkusz - podziemia rynku, muzeum afrykanistyczne

Bukowno - muzeum górnictwa rud

Paczółtowice - pole golfowe, strzelnica

Czerna - Klasztor Karmelitów Bosych

W rezerwie pozostaje przejazd Doliną Będkowską.

Ze względu na ograniczone możliwości hotelowe potrzebna jest jak najwcześniejsza wstępna rezerwacja.

Do dn.29 czerwca muszę podać wstępną rezerwację, jeśli są osoby do których trzeba dzwonić to podaj mi numery telefonów-będę rozmawiał.

Uwagi i zapytania mile widziane.

Pozdrawiam

Wiesiek

 

2019-07-08 30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.

30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.

EUROLAMBRETTA, czyli  coroczne , światowe  święto dla właścicieli i miłośników zabytkowych, włoskich skuterów Lambretta, zawitało do Polski.

Dla przypomnienia, Lambretta - kultowy i znany od pokoleń skuter, był produkowany w latach od 1947 roku do 1971 roku przez włoską firmę Innocenti, obchodził już w 2017 roku 70-ty jubileusz swego istnienia. 

Szef firmy INNOCENTI , Ferdinando Innocenti w 1945 roku zlecił inżynierowi Pierluigiemu Torre zaprojektowanie skutera dla ludu. W ten sposób powstała Lambretta Model A, która w 1947 roku, również z małymi kołami i dwusuwem 125 ccm (4,3 KM), trafiła do produkcji seryjnej, która trwała nieprzerwanie do 1971 roku.

Z czasem, fani marki z całej Europy i Świata, utworzyli w każdym kraju swoje indywidualne kluby. Pierwsze spotkanie Eurolambretta odbyło się w 1989 roku i dzięki dążeniu kilku zapaleńców udało się doprowadzić do tego, że obecnie raz w  roku wszyscy spotykają się w jednym wybranym kraju, na wyjątkowej imprezie o nazwie Eurolambretta.

Zloty te odbywają od 30-stu  lat  w najpiękniejszych zakątkach Europy i przyciągają właścicieli skuterów z całego świata.

Na zlot zawsze wybierane są doskonałe i znane lokalizacje, o wysokich walorach kulturowych i turystycznych.

Obecnie LAMBRETTA CLUB POLSKA , jako klub zrzeszający prawdziwych miłośników skuterów tej marki, zrzesza osoby podtrzymujące pamięć o kultowych skuterach , a dzięki swej działalności dwa razy do roku prowadzi na terenie całej Polski objazdowe spotkania dla posiadaczy skuterów , była gospodarzem jubileuszowej 30-tej Eurolambretty .

 

W tym roku impreza zawitała do Zakopanego, gdzie gościliśmy uczestników z całej Europy, USA, Australii oraz egzotycznych krajów, takich jak chociażby Wietnam czy Argentyna, którzy mieli okazję poznać nasz kraj, Tatry  i samo miasto Zakopane.

 

704 uczestników z całego Świata spotkało się w dniach 13 -16 czerwca 2019 r. na zlocie  „30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.”, gdzie LAMBRETTA CLUB POLSKA pod patronatem Burmistrza Miasta Zakopane zorganizowała pierwsze w Polsce,  spotkanie właścicieli, a zarazem miłośników zabytkowych skuterów włoskich marki LAMBRETTA.

W dniu 14 czerwca Lambretty przejechały 50-cio kilometrową trasę wycieczkową z Zakopanego przez  Chochołów i  Kościelisko, aby na  placu pod Gubałówką  zaprezentować publiczności swą wspaniałą i piękną sylwetkę.

W drugim dniu zlotu, tj. 15 czerwca 550 skuterów wybrało się w ambitną, 105-cio kilometrową trasę przez Bukowinę Tatrzańską aż do Niedzicy, gdzie na Zaporze Elektrowni Wodnej zorganizowano postój, połączony z poczęstunkiem i zwiedzaniem Zamku Niedzica.

Trasa przejazdu, ze stromymi podjazdami przez Bukowinę, Czarną Górę i Brzegi była ekstremalnym wyzwaniem dla zabytkowego sprzętu i kierowców, ale zdali egzamin !

Do zobaczenie za rok w Belgii na „31-tej Eurolambrettcie 2020”.

30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.
30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.

2019-05-12 POLSKIE KOLEJE LINOWE SPONSORUJĄ NASZ EUROPEJSKI ZLOT " 30-TA EUROLAMBRETTA 2019 , ZAKOPANE

POLSKIE KOLEJE LINOWE SPONSORUJĄ NASZ EUROPEJSKI ZLOT

DZIĘKI UPRZEJMOŚCI ZARZĄDU PKL BĘDZIEMY MOGLI ZAPARKOWAĆ NASZE ZABYTKOWE SKUTERY LAMBRETTA , POD DOLNĄ STACJĄ KOLEJKI NA GUBAŁÓWKĘ W DNIU 14.06.2019 ROKU W GODZINACH OD 13:30 DO 16:30  ( TRZY GODZINY )  . JESTEŚMY WDZIĘCZNI Z MOŻLIWOŚCI ZAPREZENTOWANIA NASZYCH PIĘKNYCH SKUTERÓW DLA MIESZKAŃCÓW ZAKOPANEGO I TURYSTÓW Z CAŁEJ EUROPY .

 W dniach 13-16.06.2019 r. w Zakopanem  organizujemy imprezę o zasięgu europejskim, pod nazwą „30 EUROLAMBRETTA – Zakopane 2019 r.

 Jest to pierwsze takie w Polsce, historyczne  spotkanie właścicieli, a zarazem miłośników i pasjonatów zabytkowych skuterów włoskich marki LAMBRETTA, w którym bierze udział ok.1000 uczestników z całej Europy, USA, Australii i kilka osób z egzotycznych krajów, jak chociażby z Wietnamu.

Impreza ta, której organizatorem jest  Euro-Lambretta 2019 PL , jest europejskim, cyklicznym i corocznym spotkaniem właścicieli (wspomnianych wcześniej) zabytkowych włoskich skuterów Lambretta, które zawsze  odbywa się w jednym z wybranych europejskich krajów przynależnych do klubów z całej Europy. Wybierane są zawsze doskonałe i znane powszechnie lokalizacje, o wysokich walorach kulturowych i turystycznych.

Teraz przyszła kolej na zaprezentowanie NASZEGO PIĘKNEGO KRAJU i REGIONU MAŁOPOLSKI I ZAKOPANEGO .

2019-03-24 EUROLAMBRETTA - ZAKOPANE 2019

https://www.youtube.com/watch?v=Z_kCtHpxq3M

Prosimy , zobaczcie filmik promocyjny i cieszymy się na spotkanie z Wami 😀 DO ZOBACZENIA !!!

Obraz może zawierać: 1 osoba

2019-01-16 EUROLAMBRETTA 2019 - ZAKOPANE , zapisy dla polskich właścicieli skuterów Lambretta i entuzjastów starych skuterów .

EUROLAMBRETTA 2019 - ZAKOPANE , zapisy dla polskich właścicieli skuterów Lambretta i entuzjastów starych skuterów .

 

link do zgłoszenia - https://drive.google.com/drive/folders/11b_TP3IdYjeNSQOd3n2Gum3VuRTKwl8t?usp=sharing

 

Przedstawiamy Państwu link do pobrania na pulpit Regulaminu ( zawierający ceny i warunki pobytu zawarte w bilecie ) i Aktywnego Druku Zgłoszenia , które to dokumenty są łącznie niezbędne do zaakceptowania i przesłania zbiorczo lub indywidualnie skany podpisanego Druku Zgłoszenia na adres lcp@op.pl w terminie do 15 marca 2019 r. Zapłata za zakup biletów udziału w imprezie nastąpią do dnia 01 kwietnia 2019 r. na konto podane po otrzymaniu podpisanych druków Zgłoszeń .

 

Lambretta Club Polska 

2018-12-11 Rozpoczynamy krajowe zapisy na bilety na imprezę Eurolambretta 2019 r. Zakopane

Rozpoczynamy krajowe zapisy na bilety  na imprezę Eurolambretta 2019 r. Zakopane

Rozpoczynamy zapisy dla wszystkich posiadaczy i miłośników skuterów Lambretta  na imprezę Eurolambretta 2019 - Zakopane  i  prosimy o zgłaszanie swojej obecności na EL 19 za pomocą załączonego druku zgłoszeniowego , drogą mailowa na adres  lcp@op.pl  , w terminie do końca  lutego  2019r. ( drogą mailową dostarczymy chętnym  zgłoszenie aktywne i regulamin , które są dostępne też na Fb Lambretta Club Polska  ) .

 

Natomiast wpłaty należności za bilety prosimy o przesłanie  do 15.03.19 r.  Program publikowany był  wcześniej .

 

Serdecznie zapraszamy Lambretta Club Polska 

2018-06-17 SKUTERMANIA XIX BIS - 30.08-02.09.2018 Bieszczady

SKUTERMANIA XIX BIS - 30.08-02.09.2018 Bieszczady

Witamy Koleżanki i Kolegów z klubu LCP .Dobrze byłoby teraz  przedstawić wstępny program  XIX Skutrmanii BIS – BIESCZADY i podstawowe koszty pobytu. 
Zakwaterowanie mamy w hotelu Szeptucha – Polańczyk  http://www.szeptucha.eu  , w sześciu pokojach 2 os. i czterech pokojach 3 os. (jest możliwość zwiększenia ilości pokoi ) .
Cena za dobę w standardzie HB / osobę wynosi 90 zł , w tym śniadanie i obiadokolacja ( 270 zł za cały zlot ) . Dodatkowo możemy zamówić w czwartek 30.09.2018  Grill powitalny w cenie 15 zł / os.
 
Zaproponujemy dwie atrakcyjne trasy przejazdu 79 km i 77 km z licznymi postojami .


Program zlotu  LCP – Skutermania XIX BIS – BIESZCZADY
Hotel Szeptucha  http://www.szeptucha.eu     
ul.Spokojna 28A, 38-610 Polańczyk


Dzień 1 czwartek 30.08.2018
Przyjazdy - od godziny 15.00 ,  zakwaterowanie 
16.30- Przejazd skuterami na dobry początek i zwiedzanie Polańczyka do końca cypla 8 km 
18.00- Obiadokolacja Hotel Szeptucha 
20.00- Grill zlotowy za 15 zł / os ( kiełbaski , smalec, pieczywo , ogórki , dodatki ) –tradycyjnie wesoła integracja - J

Dzień 2 piątek 31.08.2018
8.00-9.00 - śniadanie 
9.30- Wyjazd na pierwszą pętlę bieszczadzką 79 km :
– Szeptucha ,Solina  zapora  ,  Ustrzyki Dolne i obiad Karczma Młyn a’la carte indywidualnie , Równia Cerkiew zwiedzanie , Polana Cerkiew , Terka , Polańczyk cypel , Hotel .
17- 17.30 Powrót do hotelu 
18.00- Obiadokolacja Hotel Szeptucha
20.00- Integracja członków klubu LCP,  Walne zgromadzenie i sprawy klubowe  , omówienie Eurolambretty 2019 r.

Dzień 3 sobota 01.09.2018
8.00-9.00- śniadanie
9.30- Wyjazd na drugą  pętlę bieszczadzką 77 km :
- Szeptucha , Terka smażalnia pstrąga , Łopienka cerkiew i wypał węgla drzewnego , Cisna przerwa kawowa , Majdan kolejka bieszczadzka , Baligród , Hotel
17.00-17.30- Powrót do hotelu 
18.00- Obiadokolacja 
20.00- Wieczór 
 Dzień 4 niedziela 02.09.2018
8.00-9.00- śniadanie
Zakończenie zlotu,  i poroty do domów .
DZIĘKUJEMY ZA ŚWIETNE TOWARZYSTWO I DO ZOBACZANIA ZA ROK !!!

2018-10-10 30 Eurolambretta - Poland Zakopane 13 - 16.06.2019 r. PROGRAM

 30 Eurolambretta - Poland Zakopane 13 - 16.06.2019 r. PROGRAM

   Lambretta Club Polska

                   

 


Miejsce : Camping pod Krokwią w Zakopanem, C.O.S.  Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem.


                                    PROGRAM IMPREZY – wstępny


Czwartek - 13 czerwca 2019 r.

10:00 – Otwarcie recepcji, dzień wolny.

10:00 - 20:00 Rejestracja gości (przy bramie Campingu Pod Krokwią).                                                   

Propozycje:

- wolne wyjazdy w Tatry .

- indywidualne zwiedzanie miasta Zakopane (także nocne !  ) .

- pobyt w basenach wód termalnych „Na Antałówce - Zakopane”, „Termy Bania” - Białka Tatrzańska, Termy Bukowina.

 

Piątek - 14 czerwiec 2019 r.

08:00 – 09:30 Śniadanie kontynentalne (zawarte w bilecie).

09:00 - 19:00 Rejestracja gości (przy Bramie Campingu Pod Krokwią).

11:00 – 19:00 Prezentacja klubów, giełda części, narzędzi i akcesoriów.

12:00  - Oficjalne otwarcie ELJ 2019 r. 

14:30 - 18:30 Ride Out (~ 50 km) - kierunek Chochołów. Postój w centrum miasta Zakopane (2h) -  publiczna prezentacja skuterów, czas wolny na spacer, zakupy regionalne i zwiedzanie.

18:30 - Powrót na camping.

19:30 - Kolacja powitalna w formie bufetu (zawarta w bilecie).                                                 

20:00 - Występ zespołów regionalnych z Podhala.                                                            

21:00  Zabawa i tańce z DJ lub występ kapeli Disco .


Sobota  - 15 czerwiec 2019 r.

07:30 - 09:00 Śniadanie (zawarte w bilecie).                                                                        

10:00 - 15:00 Rejestracja gości (przy bramie Campingu Pod Krokwią) .

10:00 – 19:00 Prezentacja klubów, giełda części, narzędzi i akcesoriów.                          

10:30  - 15:30 Ride Out (~95 km) - wyjazd do Niedzicy (Zamek), postój i czas wolny nad Jeziorem Czorsztyńskim (zapora), degustacja lokalnych specjałów.

16:00 - Powrót na camping.                                                                                                

16:30 - 18:00 Prezentacja skuterów i konkurs elegancji .

18:30 – Spotkanie Prezydentów                                                                                          

20:30 -  Uroczysta Kolacja, dania polskie (zawarte w bilecie).                                                     

21:30  - Ogłoszenie wyników konkursów i wręczenie nagród .

22:00 - Występ zespołu góralskiego z Zakopanego, a następnie koncert Live Music - (muzyka na żywo),  zabawa do późnych godzin nocnych.


Niedziela - 16 czerwiec 2019 r.

07:30 - 09:00 Śniadanie (zawarte w bilecie) .                                                                            

10:00  - Oficjalne zakończenie „Eurolambretta 2019” Zakopane - Poland.

INFORMACJA

Bilet na Eurolambretta 2019 - Zakopane (100 euro) zawiera: darmowy pobyt i noclegi w namiotach na polu namiotowym, śniadanie kontynentalne w piątek, kolację powitalną w piątek, śniadanie w sobotę , uroczystą kolację w sobotę, śniadanie w niedzielę, jeden poczęstunek na trasie, torbę powitalną z koszulką i gadżetami, oraz w gratisie dobrą ORGANIZACJĘ I ZABAWĘ…

 

30th EuroLambretta Jamboree Zakopane 2019 – Poland .  DO ZOBACZENIA !

 

2018-10-08 30 Eurolambretta - Poland Zakopane 13 - 16.06.2019 r.

30 Eurolambretta - Poland Zakopane 13 - 16.06.2019 r.

  • Lambretta Club Polska będąca organizatorem zlotu Eurolambretta 2019 r. Poland Zakopane , będzie systematycznie powiadamiała na stronie wydarzenia Fb  o szczegółach organizacyjnych spotkania .
  • Short - program imprezy jest aktualnie przygotowany do edycji w najbliższych dniach .
  • Dziękujemy wszystkim , promującym na     różne sposoby nasze europejskie spotkanie .

30 Eurolambretta - Poland Zakopane 13 - 16.06.2019 r.
30 Eurolambretta - Poland Zakopane 13 - 16.06.2019 r.
30 Eurolambretta - Poland Zakopane 13 - 16.06.2019 r.

2018-01-31 XIX Skutermania LCP-BIELANY 2018

XIX Skutermania LCP-BIELANY 2018

XIX Skutermania LCP-BIELANY 2018
"Jak za dawnych lat"
Termin zlotu: 21-24.06.2018
Baza zlotu: Hotel-Restauracja "Przystań nad Sołą"***
ulica Mostowa 17 32-651 Bielany
http://www.hotelprzystan.pl/


Pragniemy Państwu zaprezentować piękne okolice miasta Kęty (woj Małopolskie), który leży u stóp Beskidu Małego, oraz słynnej Doliny Karpia. Szlak naszej wędrówki prowadzi również do stolicy Podbeskidzia, do Bielska Białej, zwanym Małym Wiedniem ze względu na podobną architekturę stolicy Austrii.

Program zlotu:
Dzień 1 czwartek 21.06 od godziny 16.00 Powitanie, rozładunek sprzętu, przydzielanie pokoi hotelowych.
19.00- Grill powitalny, kiełbasa, karczek, pieczywo, piwo
20.00- integracja z uczestnikami XIX Skutermanii LCP

Dzień 2 piątek 22.06.2018
8.00-9.00 - śniadanie
9.30- Start Bielany- Stara Wieś- Kościół zabytkowy 1522r. pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego (odc. 8 km)
10.00-10.45 - Zwiedzanie kościoła z przewodnikiem
10.45-11.15 - Przejazd do Kęt- Muzeum Motoryzacji Klubu RIDERS ON THE STORM
11.30-12.30- Pokaz pojazdów na rynku w Kętach i zwiedzanie muzeum
12.30-13:15- Przejazd do miejscowości Osiek przez Nową Wieś, Malec do ośrodka wypoczynkowego MOLO RESORT (odc. 10 km)
13.15-15.00- Zwiedzanie ośrodka, poczęstunek (kawa,ciasto), odpoczynek + konkurs nr 1
15.00-15.30- Osiek- Pałac Rudzyńskich (dojazd ok 2 km)
15.30-16.00- Zwiedzanie Pałacu (Orientalny XVIII), Dębu " Pręgierz" (ok 500 lat)
16.30-17.30- Powrót do bazy Bielany przez Osiek Dolny, Grojec (kościół świętego Wawrzyńca XVII ) (odc 12 km)
19.00- Obiadokolacja
20.00- Integracja członków klubu LCP, wyświetlanie filmów i slajdów z poprzednich zlotów
Łączna trasa przejazdu 40 km


Dzień 3 sobota 23.06.2018
8.00-9.00- śniadanie
9.30- Start Bielany- Kozy- Pałac Czeczów (odc 13km)
10.00-11.00- Zwiedzanie Pałacu z przewodnikiem
11.00-11.30- Przejazd do Bielska-Białej, do pracowni renowacji i muzeum zabytkowych skuterów Vespa i Lambretta "Herman" (odc 10 km)
11.30-12.30- Zwiedzanie muzeum
12.30-14.00- Przekąska w zaprzyjaźnionej z Hermanem pizzeri "Picollo", który jest również członkiem naszego klubu LCP
14.00-15.15- Przejazd przez Przełęcz Przegibek do Międzybrodzia Bielskiego i dalej na Górę Żar (odc 23 km)
15.15-16.00- Wyjazd na Górę Żar 761 m.n.p.m kolejką szynową
16.00-17.00- Poczęstunek (kawa, herbata, ciasto) w restauracji widokowej, odpoczynek
17.00-18.30- Powrót do Bielan przez Porąbkę, Kęty
19.00- Obiadokolacja i inne atrakcje
20.00- Konkurs nr 2 i rozdanie nagród
Łącznie trasa przejazdu 72 km
 Dzień 4 niedziela 24.06.2018

8.00-9.00- śniadanie

Zakończenie zlotu, czas wolny i wyjazd

 

Koszty zlotu:

Nocleg ze śniadaniem (szwedzki stół)- 70zł/osoba

Grill powitalny 25 zł (Czwartek: kiełbaska, karczek, pieczywo, ketchup, musztarda, 1 piwo)

Obiadokolacja 30 zł (Piatek: Kotlet devolaile, ziemniaki pieczone i surówka z kapusty pekińskiej lub do wyboru pstrąg smażony, frytki i dodatki)

Obiadokolacja 30 zł (Sobota: szynka wędzona z własnej wędzarni, kpusta zasmażana, ziemniaki opiekane)

 

 Ogółem, wynegocjowana cena dla jednego uczestnika na cały zlot wynosi 295 zł

 

 Pozdrawiamy wszystkich klubowiczów i sympatyków LCP

Organizatorzy

XIX Skutermania LCP-BIELANY 2018
XIX Skutermania LCP-BIELANY 2018
XIX Skutermania LCP-BIELANY 2018

2017-10-15 PROGRAM SPOTKAŃ KLUBOWYCH LAMBRETTA CLUB POLSKA W 2018 R

PROGRAM SPOTKAŃ KLUBOWYCH LAMBRETTA CLUB POLSKA W 2018 R

 


PROGRAM SPOTKAŃ KLUBOWYCH LAMBRETTA CLUB POLSKA W 2018 R

 

Przedstawiamy Państwu program spotkań klubowych na 2018 rok , dlatego tak  wcześnie , aby można było zaplanować  swoje wyjazdy urlopowe .

1)      29-ta EUROLAMBRETTA  –  Hiszpania  w  Abejar ( Soria )

      Camping Urbion Pinewood  - Termin 07.06 – 10.06 2018 r.

2)      XIX Skutermania  -  Przystań nad Sołą , Bielany koło Kęt i Bielsko Biała

       Termin 21.06 – 24.06 2018 r.

3)      XIX Skutermania BIS -  Bieszczady Polańczyk  - Pensjonat  Szeptucha

       Termin  30.08 – 02.09 2018 r.

Cieszymy się na spotkanie koleżanek i kolegów z klubu Lambretta Club Polska  i zaproszonych gości .

Do miłego zobaczenia .

LCP


 


 

2017-09-15 Skutermania XVIII BIS – w Gryfowie Śląskim 2017 r.

Skutermania XVIII BIS – w Gryfowie Śląskim 2017 r.W dniach 31.08.2017r. - 03.09.2017r. odbyła się Skutermania XVIII BIS – w Gryfowie Śląskim . Magiczny Dolny Śląsk zawsze dostacza wiele atrakcji turystycznych i nasze czterodniowe spotkanie było bardzo udane . Odwiedziliśmy Lubomierz , Lwówek Ślaski , Pałac Brunów , Zamek Cocha , Świeradów i wszędzie nasze piękne Lambretty wzbudzały zachwyt oglądających . Pogoda po pierwszym deszczowym dniu poprawiała się i mogliśmy pojechać na 75 km trasę turystyczną i nie było żadnej awarii suterów !!! 
Każdego dnia po południu bawiliśmy się " wesoło "w naszym uroczym ośrodku Agromurena przy grillu i w sali bankietowej .
Środowisko miłośników Lambrett spędziło razem wspaniałe chwile pełne luzu i wypoczynku . Kilka zdjęć opisze nasze spotkanie . Pozdrawiamy LCP


Zdjącia ze zlotu dostepne w zakładce ZLOTY > 

Skutermania XVIII BIS – w Gryfowie Śląskim 2017 r.

2017-08-02 Spotkanie kolegów z LCP w Bielsku Białej 31.07.2017 r.

Spotkanie kolegów z LCP w Bielsku Białej 31.07.2017 r.

Na zakończenie miesiąca lipca 2017 trzej przyjaciele z klubu LCP wybrali się motorami - Edek na Hondzie , Wiesiek na BMW , Wacek na Triumhie odwiedzić w Bielsku Białej kolegów z klubu LCP Bolka Żywińskiego i Sebastiana Hermanowskiego . U Sebastiana byliśmy we czwórkę w jego firmie - muzeum Herman Scooters & Mopeds Workshop , a tam szok - wspaniałe , klimatyczne muzeum motoryzacji i sportów zimowych . Kilkadziesiat sztuk skuterów , motorowerów , motorów , rowerów , wystrój znakomity przedmiotami z epoki o umikalnym charakterze ( dystrybutory paliwa , banki oleju , kaski , narzędzia , gadżety , narty , deski snowbordowe i setki wspaniałych detali sentymentalnych nawet czynny super fliper !!! ) . Kolekcja zbierana przez 25 lat przez Sebastiana robi wspaniałe wrażenie , że aż nie wiadomo na czym się skupić . Sebastian w jego saloniku wypoczynkowym jako sprawny gospodarz przy kawce i wodzie mineralnej " Herman " popowiadał nam o swoich cennych zbiorach . Dziekujemy bardzo Sebastianowi za zaproszenie i pokazanie swojej imponujacej kolekcji .

Potem Bolek zaprosił nas na kawkę do swego domu i pokazał nam swoją perfekcyjna kolekcję Lambrett i wspaniały samochód MG - oczywiście perfekcyjnie odbudowany i nagradzany wieloma nagrodami zlotowymi . Sprzęty jego są dopieszczone są tak , że nie da się nic w nich poprawić . Nie ma takiej opcjii !!! Podziękowaliśmy za wspaniałe spotkanie i Bolek wyprowadził nas na drogę na Przegibek i Międzybrodzie Bialskie . Dzień spędzony w doborowym towarzystwie , przy wyśmienitej pogodzie na długo zostanie w pamięci . Pozdrawiamy wszystkich .

Spotkanie kolegów z LCP w Bielsku Białej 31.07.2017 r.
Spotkanie kolegów z LCP w Bielsku Białej 31.07.2017 r.
Spotkanie kolegów z LCP w Bielsku Białej 31.07.2017 r.
Spotkanie kolegów z LCP w Bielsku Białej 31.07.2017 r.

2017-06-29 Skutermania XVIII BIS od 31.08 do 03.09.2017 r. – Gryfów Śląski

Skutermania XVIII  BIS od 31.08 do 03.09.2017 r. – Gryfów Śląski

Skutermania XVIII  BIS od 31.08 do 03.09.2017 r. – Gryfów Śląski  

Zapraszamy na nasze tradycyjna jesienne , czterodniowe spotkanie klubowe Lambretta Club Polska . Spotkamy się w uroczym miejscu , dostępnym tylko dla nas , co pozwoli na zarządzanie całym obiektem , rozbicie namiotu klubowego i grillowanie i zabawę bez ograniczeń !!!  Będziemy mieszkali w uroczym miejscu nad stawami rybnymi , gdzie jest możliwość złowienia swojej rybki na grilla .

Gospodarstwo AGROMURENA   - Danuta Babicz   Adres: ul. Nad Stawami 2, Gryfów Śląski .       http://agromurena.pl/

Cena wynegocjowana  60 zł/os/doba , wraz ze śniadaniem ,  jest bardzo dobra , bo i standard jest dobry .

 Bardzo prosimy Państwa  o składanie zgłoszeń i  niezawodny udział  w  naszych wesołych , klubowych imprezach   .

Przedstawiciel  LCP  i  Organizatorzy

PROGRAM

Czwartek – 31 sierpnia

Do godziny 15.00 przyjazdy i zakwaterowanie w Agromurenie

16.00 – rozbicie namiotu klubowego i organizacja spotkań przy ognisku , no i oczywiście impreza powitalna !

PIĄTEK – 01 września :

8.00 – śniadanie

10.00 – wyjazd na trasę  turystyczną  Gryfów – Lubomierz – Lwówek Śląski ( obiad ) - Pałac Brunów – porót do Gryfowa – mapka poniżej

18.00 – spotkanie przy grillu i zabawy plenerowe

SOBOTA – 02 września :

8.00 – śniadanie

10.00 – wyjazd na trasę turystyczną  Gryfów – Zamek Czocha ( zwiedzanie ) i Zapora Czocha – Świeradów Zdrój ( obiad ) – powrót do Gryfowa – mapka poniżej

18.00  zabawa plenerowa przy grillu – do utraty sił ?

NIEDZIELA – 3 września :

8.00 śniadanie

9.00  wypoczynek nad wodą przed wyjazdem do domów

MOŻLIWE SĄ ZMIANY PROGRAMU I WZBOGACENIE OFERTY

2017-05-24 LAMBRETTA CLUB POLSKA Program Zlotu Skutermania XVIII w 2017 roku BUSKO ZDRÓJ.

LAMBRETTA CLUB POLSKA

Program Zlotu  Skutermania XVIII w 2017 roku
BUSKO ZDRÓJ.
Szanowni Państwo ,

Przedstawiamy program skrócony naszego dorocznego spotkania w Busku Zdroju AdresBajkowa 19, 28-100 Busko-Zdrój
Telefon41 243 61 40- Skutermania XVIII od 23.06 do 25.06.2016 r. – Busko Zdrój  ( wycieczka do Kurozwęków , Szydłowca , Muzeum Polskiej motoryzacji …) wiele innych atrakcji .
Zakwaterowanie mamy zapewnione w Pensjonacie Bajkowym ( wpłacona zaliczka ), położonym na skraju parku zdrojowego ( cały pensjonat do naszej dyspozycji ) w cenie 85 zł/osoby /doba ( w tym śniadanie )   w pokojach dwuosobowych .


23 czerwiec – przyjazd do Pensjonatu Bajkowego i zakwaterowanie , 
- 15.00 wyjazd na wycieczkę po Busku Zdroju i do Muzeum Polska na Kołach w podgajach 
-  kolacja w pizzeri lub restauracji w Zdroju 
- 20.00 Walne Zgromadzenie i tradycyjne spotkanie kolezeńskie 

24 czerwiec – śniadanie 
- 10.00 wyjazd na trasę około 100 km do Kurozwęków i Szydłowca  - tam obiad 
- 18.00 powrót i kolacja 
- 20.00 wieczór filmowy i trunkowy -

25 czerwiec  – śniadanie i powrót do domów 
Bardziej szczegółowy program zlotu podamy, po powrocie z Eurolambretty 2017 r  , tzn  po objeździe tras , który zrobimy razem Wiesiek , Edek i Wacek .


Przedstawiciel  LCP  i  Organizatorzy 

2017-01-16 EUROLAMBRETTA 2017 Adria Włochy

EUROLAMBRETTA 2017 Adria Włochy

Program Dodatkowy  28 ° EuroLambretta 2017 Lambretta Club International

Lambretta Club Italia  ma przyjemność zaprosić wszystkich do WRC Lambretta 2017 w Adrii (Wybrzeże Weneckie) na dni 1-2-3-4 czerwca 2017

Z tej okazji będziemy obchodzić 70-tą. rocznicę narodzin Lambretty.

Na tym spotkaniu zorganizowaliśmy cykl imprez aby wypocząć i zapoznać się z różnymi tematami :
Historia, Kultura, Romans, Sportowe, morze i ... włoskie jedzenie!
 
Dodatkowy program dla uczestników wcześniej przyjeżdżających tzn. od 1-szego czerwca

* Czwartek, propozycja na cały dzień dla tych wcześnie przybyłych . Dodatkowa wycieczka do Wenecji pociągiem: Wyjazd rano z Adria stacji i będziemy zwiedzać Wenecję, wraz z wielojęzycznymi przewodnikami . Wenecja jest jednym z najbardziej romantycznych miast na świecie, Wrócimy wieczorem o godzinie 19:00. Kosztuje tylko 10,00 €!

* Czwartek wieczór: kolacja w sali imprez. Bogata kolacja w formie bufetu w bardzo promocyjnej cenie (za dodatkową opłatą)

* Czwartek Powitalne Party (od 22.30 do późna) -  Międzynarodowy  DJ  gra : top ska, R & B, reggae, Early Northern Soul, i wiele innych.

Program 28-mej Eurolambretty - dodatkowe szczegóły -  .2 / 3/04 czerwca

*Piątkowy poranek.- Śniadanie w pokoju spotkań w specjalnej cenie. (Za dodatkową opłatą)

*Piątkowe popołudnie.- Wycieczki Delta PO: dedykowany miłośnikom przyrody, Park "Delta del Po" jest jednym z najważniejszych naturalnych obszarów Włoch; setki gatunków ptaków gnieździ się w tym naturalnym raju.To  chroniony rezerwat UNESCO i znany już przez Etrusków i Rzymian.
Podczas wycieczki będzie oferowany piękny aperitiv wykonany z produktów typowych dla weneckich terenów ..

*Piątkowa noc -. Konkurs „ Time Trial Team „ (dla zabawy): Na nowym torze Adria Raceway nastąpi czas próby otwarte dla wszystkich Lambrett. Cztery sterowniki dla każdej drużyny będzie miał określony czas, aby zakończyć próbę czasu. Spróbuj sam doznać emocji związanej z objazdem toru, nie ma potrzeby nosić odzież ochronnej , tylko standardową ochronę do normalnej jazdy. Pojazd , który będzie uczestniczyć musi być zdatny do jazdy z włączonymi światłami drogowymi . .

* Piątek późnym wieczorem. Kolacja w pokoju spotkań : obfita kolacja w formie bufetu z typowych tradycyjnych potraw z regionu Veneto, wino i woda wliczone w cenę. Goście mogą skosztować ryby świeżo złowione przez rybaków PO.

*Piątkowa noc -. Muzyka i taniec: muzyka na żywo "nowy kolor" z Bolonii  od 22:30 do późnych godzin wieczornych

*Sobota rano.- Śniadanie: w sali imprez: Obfite śniadanie czeka na Ciebie, złożone ze słodkich i pikantnych opcji, owoców i soków oraz słynnej włoskiej kawy!


* Sobota późnym rankiem.- Wyjazd  do Chioggia: nazywany Little Venice. Chioggia to historyczne miasto, założone przez Rzymian, niepowtarzalny i romantyczny klimat . Po przybyciu na plac, będzie oferowany aperitiv z ryb i wina (przygotowanego przez "Made in Chioggia").
Podczas przerwy można zjeść obiad w jednej z wielu restauracji w mieście za ustaloną cenę uzgodnioną z WKP. Ponadto można wybrać się na przejażdżkę statkiem po Zalewie podziwiać spektakl natury (za opłatą).

*Sobotnie popołudnie.- Prezentacja nowego skutera Lambretta: absolutna prapremiera - prezentacja nowej Lambretty produkowanej przez firmę Lambretta SA. Wielkiego wydarzeniem nie można przegapić, a także jest okazja do jazdy próbnej na torze, aby sprawdzić jakość tego nowego modelu.

*Sobotni wieczór.-  ENDURANCE Race - wyścigi Lambretta: Wyścig na Lambrettach wykonany przez  profesjonalnych jeźdźców. Będą ścigać najskuteczniejsze pojazdy, które konkurowały w włoskich, brytyjskich, europejskich mistrzostwach. Można zobaczyć na żywo najbardziej znanych zawodników, którzy będą bawić się z uczestnikami . Jeśli jesteś zawodowym jeźdźcem i chcesz wziąć udział, prosimy o kontakt - rizzico@tiscali.it

* Sobota późnym wieczorem.-  Uroczysta kolacja w sali zdarzeń: A "Gala", podawane przez studentów najważniejszych włoskich szkołach hotelowych. Będziemy smakować najbardziej apetyczne i wspaniałe dania kuchni włoskiej, popijając dobre wino, zawsze Włoskie ! . Przekąski, dania pierwsze i drugie, desery, wszystko wykonane w znanym stylu  włoskiej, tradycyjnej kuchni . Niezapomniany obiad!

*Sobotnia noc -. Muzyka i taniec: zabawa taneczna z międzynarodowymi DJ-zmi , gra R & B, Early Reggae, Northern Soul i wiele więcej.

*Niedzielny poranek.- Śniadanie: w sali imprez: Obfite śniadanie czeka na Ciebie, złożone ze słodkich i pikantnych opcji, owoców i soków oraz słynnej włoskiej kawy!

* Późno w niedzielę rano: - Wyspa Albarella Tour: Miła wycieczka do jednego z najbardziej znanych wysp morskich Wybrzeżu Weneckim; urocze wioski rybackie i wspaniałe koktajle oferowane przez włoską Lambretta Club.

* Niedziela w południe: - Zamykanie zdarzenia: Można zjeść obiad (za dodatkową opłatą) w pokoju wydarzeń.

Liczne inne inicjatywy są zaplanowane :
1) tor gokartowy można uzywać do późna w nocy, po obniżonych cenach (oświetlony Track)
2) Darmowe okrążenia na torze w piątek i sobotę od 17 do 21:00 (oświetlony tor).
3) Lambretta sklepy - części od licznych wystawców z całej Europy, otwarte od piątku.
4) Konkurs odrestaurowanych skuterów  i konkurs elegancji „ Best in Show Lambrettas”

5) "Rynek  Włoski ": stoiska włoskich lokalnych klubów Lambretta, z bardzo szczególną niespodzianką kulinarną.
6) Chill out – luzik i wypoczynek od popołudnia w piątek do soboty od 15.00 do 20.00 z muzyką, piwem  i odwiedzeniem straganów .
7) Piękna wystawa Lambrett  z "Lambretta Red" SILURO ", 150 D z" Cesare Battaglini ", który znakomicie wystawiał na całym świecie, także w oryginalnej Twina. 175 TV jeden prototyp, a także najstarszy Lambretta na świecie i wiele ,wiele więcej.
8) Pocztówka z pieczęcią: W porozumieniu z włoskim urzędem pocztowym, jesteśmy w stanie uzyskać pieczęć na rocznicę 70 °. Mobilna poczta jest dostępna do wysyłania pocztówek ze stemplem pocztowym i pieczęcią poświęconą  Eurorally Lambretta 2017.
9) loteria Eurolambretta możliwość wygrania wielu  wspaniałych nagród.

100 € Opłata obejmuje:
1) Powitalną kopertę zawierającą: MA-FRA zestawy do czyszczenia motocykli, Nuncas zestawy do czyszczenia domu, Napoje bezalkoholowe Spumador Kit, Lambretta T-Shirt, opakowanie makaronu neapolitańskiego, Rally Banner Patch Eurorally 2017, perfumy dla kobiet, i wiele innych prezentów.
2) drink powitalny przy rejestracji (włoski Spumante i smaki regionalne)
3) Zwiedzanie Padu Delta i aperitify na podstawie wina i typowych produktów Veneto
4) Kolacja w piątek wieczorem z bogatym bufetem dla smakoszy z winem i wodą włącznie.
5) śniadanie w sobotę rano.
6) wyjazd do Chioggia i aperitiv z lokalnego wina i ryb.
7) Sobotnia Gala serwowane dania od „Adria szkoła hotelarska „ z włoskimi specjałami, z winem i wodą włącznie..
8) W niedzielę rano śniadanie.
9) Wyjazd do  Albarelli z aperitivem z wina i produktów typowych weneckich.
10)” Specjalne smak” - niespodzianki oferowane przez regionalne Lambretta włoskie kluby.
11) Tor wyścigowy - dostępny przez 4 godziny dziennie dla  bezpłatnych wycieczek.

Nocleg:
Agencja Turystyczna   „Fulvia Tour ”  , jest w stanie pomóc z zakwaterowaniem hotelowym . Mają dostępnych ponad 1000 łóżek zarezerwowanych , blisko imprezy (maksymalnie 15 minut jazdy Lambrettą).
Logistyczne rozmieszczenie uczestników (zakwaterowanie, etc.) oraz   zapewniają całkowitą opiekę nad uczestnikami . Użytkownicy mogą korzystać z usług Agencji Turystycznej Fulvia Tour, wybranej przez Lambretta Club of Italy, posiadającą wielką wiedzę na temat obszaru. Kontakt: tel.: 0039-0426-21338, lub www.fulviatour.com; na ich stronie znajduje się link poświęcony ofercie  z różnymi hotelami . Operatorzy Fulvia Tour mówią włoskim, angielskim i niemieckim.


Ceny są bardzo przystępne i można zarezerwować pokoje w pobliżu plaży Rosolina, i na krótki wypoczynek na plaży.
Dla bardziej odległych hoteli, będzie dostępny bezpłatny autobus na piątkowe i sobotnie wieczory.
W obiegu znajduje się camping areał  i zadaszony teren (8000 m kw.) z betonową podłogą.
Dla wczasowiczów i przyczep kempingowych są dostępne więcej niż 50 stanowisk z wodą i energią elektryczną.

Nie przegap – to najbardziej spektakularne wydarzenie roku !!!!